مدیران مجموعه بتن پارس زاگرس

جناب آقای غلامعباس جعفری نوگورانی

جناب آقای مصطفی سلمانی اسودی

سخن مدیران

با سپاس بی‌کران به درگاه خداوند دانش آفرین و توانگر که به ما خلعت خلقت بیاراست و توفیق خدمتگزاری را به بندگانش ارزانی فرمود. با درود فراوان بر تمامی کسانی که روح پیشرفت، توسعه، بهسازی و توانگری در وجودشان قلیان دارد، بسیار خوشحال و خشنود هستیم که افتخار خدمت رسانی برای ما در مجموعه بتنی پارس زاگرس فراهم شده است. هدف ما ایجاد بستری پایدار و مطمئن برای ارائه بتن آماده به پروژه‌های ساختمانی و عمرانی است.

با بهره گیری از سال‌ها تجربه، مجموعه بتنی پارس زاگرس متشکل از دو کارخانه صنایع بتنی زاگرس و بتن پارس ۳۲۱ توانسته در توسعه شهرسازی و خدمت رسانی به این مرز و بوم گام‌های بلندی بردارد. ما در مجموعه بتنی پارس زاگرس تنها بتن آماده تولید نمی‌کنیم! بلکه راه حل‌های مبتنی بر دانش روز را جهت توسعه فناوری بتن توسعه می‌دهیم.

ما با دمیدن روح تعالی در کلیه بخش‌های خود اعم از آزمایشگاهی، عملیاتی، لجستیک و غیره توانسته‌ایم آینده را برای نسل‌های جدید روشن‌تر کنیم. ما در مجموعه بتنی پارس زاگرس به تقویت نوآوری و حفظ تعامل و مشارکت دو طرفه با مشتریان و سایر ذینفعان توجه ویژه داریم. ما موفقیت خود را با موفقیت هر پروژه عمرانی گره زده‌ایم.

در این مجموعه تلاش شده است تا با کاربرد دانش، مهارت، اصول مهندسی و برخورداری از پیشرفته‌ترین تجهیزات تولید و حمل بتن آماده، نيازها و انتظارات مشتریان خود را با رویکردی نتيجه گرا برطرف کنیم. ما برآنیم تا به گونه‌ای عمل کنیم که حداکثر رضایت‌ مشتریان خود را برآورده کنیم و حضورمان در صنعت ساختمان را پررنگ‌تر از قبل نمائیم. امیدواریم با یاری پروردگار یکتا، نبض نوآوری و خدمت رسانی را در دست بگیریم و همواره برای ایران و ایرانیان تداعی کننده آینده‌ای روشن و درخشان باشیم.

 

 

مجموعه بتنی پارس زاگرس متشکل از دو کارخانه صنایع بتنی زاگرس و بتن پارس ۳۲۱ می باشد. همچنین مجموعه بتنی پارس زاگرس تمام مجوزهای مورد نیاز برای فعالیت را دارا می باشد. مجوزهای مجموعه را در ادامه مشاهده می فرمایید.

مجوزهای پارس ۳۲۱

مجوزهای صنایع بتنی زاگرس

 جهت آشنایی بیشتر با مجموعه ما می توانید ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

دیرین دیرین – بنجامین و باتن